Inne propozycje wycieczek pięciodniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Program wycieczki:

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Zwiedzanie Hali Stulecia we Wrocławiu, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa Unesco. Oglądanie tańczącej fontanny oraz spacer po ogrodzie japońskim. Przejazd do Świdnicy, zwiedzanie kościoła Pokoju oraz spacer po starówce.

 

Dzień II

Wizyta w zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach. Zwiedzanie kopalni z przewodnikiem. Przejazd do Oświęcimia, wizyta w Obozie Koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau. Spacer po założeniu kalwaryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej. Zwiedzanie bazyliki oraz zabytkowych kapliczek.

 

Dzień III

Dzień poświęcony pierwszym obiektom wpisanym na listę UNESCO w 1978

roku. Zwiedzanie z przewodnikiem Krakowa: Stare Miasto, Wzgórze Wawelskie oraz dzielnica Kazimierz. Wizyta w Kopalni Soli w Wieliczce.

 

Dzień IV

Drewniane kościoły południowej Małopolski oraz cerkwie regionu karpackiego należą do zespołu obiektów wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie po jednym obiekcie sakralnym reprezentującym grupę: kościół w Sękowej oraz cerkiew w Owczarach. Spacer z przewodnikiem po Starym Mieście w Zamościu

 

Dzień V

Zwiedzanie Starego Miasta w Warszawie lub najnowszego obiektu polskiej Listy UNESCO - kopalni krzemienia w Krzemionkach Opatowskich. Powrót do szkoły w późnych godzinach wieczornych.

 

 

 

 

 

 

Ważne informacje

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

4 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Śladem obiektów UNESCO

14 maja 2020

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

25 maja 2020
   Mimo wzmożonego ruchu turystycznego, wciąż Bieszczady pozostają najbardziej tajemniczym i "dzikim" pasmem górskim. Pięciodniowa wycieczka szkolna w ten urokliwy zakątek Polski pozwoli dotrzeć do najpiękniejszych miejsc, a na wędrówkach górskich
14 maja 2020
   Pięciodniowa wycieczka w Karkonosze i do Kotliny Jeleniogórskiej łączy ze sobą elementy turystyki kwalifikowanej, typowej formy "objazdowej" oraz rekreacji. Wędrówka górska z przewodnikiem umożliwi bliski kontakt z przyrodą i poznanie
02 czerwca 2020
   Trasa wycieczki prowadzi do najbardziej atrakcyjnych miejsc województwa lubelskiego oraz ziemi sandomierskiej. Poznamy urokliwą małomiasteczkową zabudowę Kazimierza Dolnego, najważniejsze atrakcje Lublina oraz przepiękną barokową siedzibę magnacką w Kozłówce. Niezwykła renesansowa
15 maja 2020
    Wycieczka do Krakowa i okolic to wędrówka w czasie oraz poznanie miejsc i obiektów, które były świadkami ważnych wydarzeń z historii Polski. Wiele z tych miejsc docenionych zostało przez społeczność

cena

Ilość dni

od 1099 zł/os

przy 50 uczestnikach

5 dni 

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Śladem obiektów UNESCO 

 

   Wycieczka "Śladem obiektów UNESCO" umożliwia poznanie jedenastu z szesnastu miejsc umieszczonych na międzynarodowej Liście Światowego Dziedzictwa. Większość obiektów skoncentrowana jest na Śląsku i w Małopolsce, dlatego trasa wycieczki prowadzi na południe naszego kraju. Są to perły polskiej architektury i kultury docenione przez społeczność międzynarodową, które należy poznać.

 

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń oraz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).