Inne propozycje wycieczek pięciodniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Program wycieczki:

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Wizyta w Laboratorium Frankensteina w Ząbkowicach Śląskich. Zwiedzanie pałacu M. Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim. Poznanie atrakcji Złotego Stoku: kopalni złota oraz średniowiecznej osady górniczej. 

 

Dzień II

Wizyta w jaskini Niedźwiedziej oraz Kopalni Uranu w Kletnie. Wędrówka z przewodnikiem na Śnieżnik.

 

Dzień III

Zwiedzanie wodospadu "Wilczki" w Międzygórzu. Spacer po zabytkowej zabudowie Bystrzycy Kłodzkiej. Zwiedzanie Kaplicy Czaszek w Czermnej. Wędrówka do rezerwatu "Błędne Skały" w Górach Stołowych.

 

Dzień IV

Zwiedzanie bazyliki w Wambierzycach. Wizyta w kopalni w Nowej Rudzie. Spacer podziemną trasą turystyczną w Kłodzku. Zwiedzanie Muzeum Miniatur.

 

Dzień V

Wizyta w twierdzy w Srebrnej Górze. Poznanie bunkrów z kompleksu "Riese" w Górach Sowich. Powrót do szkoły w godzinach wieczornych.

 

 

 

opcje dodatkowe:

  • Infrastruktura uzdrowiskowa w Dusznikach Zdroju, Lądku Zdroju, Polanicy Zdroju i Kudowie Zdroju;

  • podziemna trasa miejska w Bystrzycy Kłodzkiej

  • Sanktuarium na Iglicznej;

  • Leśny Park Przygód "Skalisko";

  • Spływy pontonami w Bardzie;

  • Pałac w Jedlinie;

  • zamek "Grodno" w Zagórzu Śląskim.

 

Ważne informacje

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

4 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Śnieżnik Kotlina Kłodzka

15 maja 2020

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

25 maja 2020
   Mimo wzmożonego ruchu turystycznego, wciąż Bieszczady pozostają najbardziej tajemniczym i "dzikim" pasmem górskim. Pięciodniowa wycieczka szkolna w ten urokliwy zakątek Polski pozwoli dotrzeć do najpiękniejszych miejsc, a na wędrówkach górskich
14 maja 2020
   Pięciodniowa wycieczka w Karkonosze i do Kotliny Jeleniogórskiej łączy ze sobą elementy turystyki kwalifikowanej, typowej formy "objazdowej" oraz rekreacji. Wędrówka górska z przewodnikiem umożliwi bliski kontakt z przyrodą i poznanie
02 czerwca 2020
   Trasa wycieczki prowadzi do najbardziej atrakcyjnych miejsc województwa lubelskiego oraz ziemi sandomierskiej. Poznamy urokliwą małomiasteczkową zabudowę Kazimierza Dolnego, najważniejsze atrakcje Lublina oraz przepiękną barokową siedzibę magnacką w Kozłówce. Niezwykła renesansowa
15 maja 2020
    Wycieczka do Krakowa i okolic to wędrówka w czasie oraz poznanie miejsc i obiektów, które były świadkami ważnych wydarzeń z historii Polski. Wiele z tych miejsc docenionych zostało przez społeczność

cena

Ilość dni

od 999 zł/os

przy 50 uczestnikach

5 dni 

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Śnieżnik i Kotlina Kłodzka

 

   Pięciodniowa wycieczka do Kotliny Kłodzkiej i we wschodnie Sudety pozwala poznać fantastyczne zabytki i atrakcje turystyczne w postaci kopalń, turystycznych tras podziemnych, twierdz, zamków i pałaców oraz świątyń i kaplic. Atrakcje przyrodnicze to niezwykłe pasma górskie Gór Stołowych czy Masywu Śnieżnika. A wszystko spięte w nutę tajemniczości, począwszy od Laboratorium Frankensteina, po wykute w skałach Gór Sowich sztolnie hitlerowskiego projektu "Olbrzym".

 

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń oraz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).