Inne propozycje wycieczek pięciodniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Program wycieczki:

 

 

Dzień I

Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych. Zwiedzanie drewnianego kościoła w Dębnie wpisanego na listę Światowego dziedzictwa Unesco. Przejazd do Szczawnicy. Spacer po mieście najdłuższą w Polsce promenadą. Wjazd kolejką linową na Palenicę.  

 

Dzień II

Zwiedzanie zamku w Niedzicy, zapory z obrazem 3D, Parku Miniatur Budowli Podhala i Spisza oraz Miniatur Śladami Objawień Matki Bożej. Spływ Dunajcem tratwami flisackimi lub pontonami. Spacer do wąwozu "Homole".

 

Dzień III

Przejazd do Zakopanego. Spacer po Krupówkach. Wjazd kolejką na Gubałówkę. Zwiedzanie Centrum Edukacji Ekologicznej. korzystanie z atrakcji wodnych Aquaparku.

 

Dzień IV

Wędrówka po szlakach tatrzańskich z miejscowym przewodnikiem. Trasa wędrówki dostosowana do możliwości kondycyjnych oraz preferencji grupy. 

 

Dzień V

Zwiedzanie skoczni narciarskiej "Wielka Krokiew", wjazd wyciągiem, możliwość zjazdu pontonami ze skoczni. Powrót do szkoły w późnych godzinach wieczornych.

 

opcje dodatkowe:

 • zwiedzanie osady "Czorsztyn" - skansenu zalanych miejscowości;

 • rejs statkiem po Zalewie Czorsztyńskim;

 • zwiedzanie ruin zamku Czorsztyn;

 • Muzeum Tatrzańskie

 • Sanktuarium na Krzeptówkach;

 • "Dom do góry nogami";

 • Muzeum Oscypka;

 • Termy Chochołowskie.

 

Ważne informacje

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

4 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Tatry i Pieniny

25 maja 2020

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

 • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

 • nagrody w konkursach szkolnych;

 • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

25 maja 2020
   Mimo wzmożonego ruchu turystycznego, wciąż Bieszczady pozostają najbardziej tajemniczym i "dzikim" pasmem górskim. Pięciodniowa wycieczka szkolna w ten urokliwy zakątek Polski pozwoli dotrzeć do najpiękniejszych miejsc, a na wędrówkach górskich
14 maja 2020
   Pięciodniowa wycieczka w Karkonosze i do Kotliny Jeleniogórskiej łączy ze sobą elementy turystyki kwalifikowanej, typowej formy "objazdowej" oraz rekreacji. Wędrówka górska z przewodnikiem umożliwi bliski kontakt z przyrodą i poznanie
02 czerwca 2020
   Trasa wycieczki prowadzi do najbardziej atrakcyjnych miejsc województwa lubelskiego oraz ziemi sandomierskiej. Poznamy urokliwą małomiasteczkową zabudowę Kazimierza Dolnego, najważniejsze atrakcje Lublina oraz przepiękną barokową siedzibę magnacką w Kozłówce. Niezwykła renesansowa
15 maja 2020
    Wycieczka do Krakowa i okolic to wędrówka w czasie oraz poznanie miejsc i obiektów, które były świadkami ważnych wydarzeń z historii Polski. Wiele z tych miejsc docenionych zostało przez społeczność

cena

Ilość dni

od 1049 zł/os

przy 50 uczestnikach

5 dni 

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Tatry i Pieniny

 

   Piękno i majestat gór przyciągają miłośników zapierających dech widoków. Tatry i Pieniny oferują zupełnie odmienne wrażenia. Z jednej strony krajobraz alpejski z poszarpanymi wysokimi turniami, z drugiej łagodne zalesione szczyty wapienne z niezwykle urokliwym przełomem Dunajca. Poznanie Tych gór wymaga kilkutygodniowego pobytu, zatem podczas pięciodniowej wycieczki zaledwie "dotkniemy" majestatu gór i poznamy wybrane najciekawsze atrakcje. 

 

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń oraz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).