Inne propozycje wycieczek pięciodniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Program wycieczki:

 

 

Dzień I

Przejazd do Buczyńca. Zwiedzanie izby pamięci poświęconej Kanałowi Elbląskiemu. Rejs po trawie - krótki przejazd jedną z pochylni Kanału Elbląskiego. Wizyta na Wzgórzu Katedralnym we Fromborku, zwiedzanie planetarium, pałacu biskupiego i katedry z grobem M. Kopernika. Spacer z przewodnikiem po gotyckim zamku biskupim w Lidzbarku Warmińskim

 

Dzień II

Zwiedzanie sanktuarium w Świętej Lipce, zwanej "Częstochową północy". Wizyta w Gierłoży - zwiedzanie kwatery Hitlera zwanej "Wilczym Szańcem". Pobyt w Mazurskim Parku Atrakcji "Mazurolandia": Park Miniatur Warmii i Mazur, stadiony w miniaturze, Muzeum II Wojny Światowej z makietami "Wilczego Szańca", przymierzalnia mundurów, strzelnica militarna i rycerska. 

 

Dzień III

Zwiedzanie największego w Europie kompleksu niezniszczonych bunkrów kwatery Naczelnego Dowództwa Sił Lądowych w Mamerkach. Podziwianie potężnych akweduktów Puszczy Rominckiej w Stańczykach. Wizyta w klasztorze Kamedułów w Wigrach. Zwiedzanie apartamentów papieskich, kaplicy papieskiej, krypt w kościele oraz wieży zegarowej. 

 

Dzień IV

Spacer po porcie jachtowym w Mikołajkach. Wypoczynek w kompleksie basenowym "Tropikana" hotelu "Gołębiewski". Zwiedzanie rekonstrukcji osady "Galindia". Wizyta w Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie. 

 

Dzień V

Rejs żeglarski po Jeziorze Nidzkim - najpiękniejszym jeziorze mazurskim, zwiedzanie leśniczówki "Pranie" K. I. Gałczyńskiego. 

 

opcje dodatkowe:

  • Zamek krzyżacki w Reszlu;

  • Twierdza "Boyen" w Giżycku

  • Ogrody pokazowe i motylarnia w Mrągowie;

  • klasztor dominikański w Sejnach;

  • atrakcje Augustowa;

  • Muzeum Bitwy pod Grunwaldem.

 

Ważne informacje

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

4 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Warmia, Mazury 
i Suwalszczyzna

08 czerwca 2020

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

25 maja 2020
   Mimo wzmożonego ruchu turystycznego, wciąż Bieszczady pozostają najbardziej tajemniczym i "dzikim" pasmem górskim. Pięciodniowa wycieczka szkolna w ten urokliwy zakątek Polski pozwoli dotrzeć do najpiękniejszych miejsc, a na wędrówkach górskich
14 maja 2020
   Pięciodniowa wycieczka w Karkonosze i do Kotliny Jeleniogórskiej łączy ze sobą elementy turystyki kwalifikowanej, typowej formy "objazdowej" oraz rekreacji. Wędrówka górska z przewodnikiem umożliwi bliski kontakt z przyrodą i poznanie
02 czerwca 2020
   Trasa wycieczki prowadzi do najbardziej atrakcyjnych miejsc województwa lubelskiego oraz ziemi sandomierskiej. Poznamy urokliwą małomiasteczkową zabudowę Kazimierza Dolnego, najważniejsze atrakcje Lublina oraz przepiękną barokową siedzibę magnacką w Kozłówce. Niezwykła renesansowa
15 maja 2020
    Wycieczka do Krakowa i okolic to wędrówka w czasie oraz poznanie miejsc i obiektów, które były świadkami ważnych wydarzeń z historii Polski. Wiele z tych miejsc docenionych zostało przez społeczność

cena

Ilość dni

od 1009 zł/os

przy 50 uczestnikach

5 dni 

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Warmia, Mazury

i Suwalszczyzna

 

   Warmia, Mazury i Suwalszczyzna to krainy obfitujące w niezliczone jeziora, piękne puszcze i urokliwe rzeki. Nie brak tu również pamiątek historii, poczynając od pradawnych Galindów, przez gotyckie zamki (krzyżackie i biskupów warmińskich), barokowe sanktuaria w Świętej Lipce i Wigrach, aż po budownictwo militarne II Wojny Światowej w Gierłoży i Mamerkach. Niezwykłymi zabytkami techniki są kanały wodne: Elbląski i Augustowski oraz wiadukty w Stańczykach. Walory przyrodnicze oraz pamiątki kultury stanowią o niezwykłej atrakcyjności tej części naszego kraju.

 

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń oraz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).