Inne propozycje wycieczek pięciodniowych

lub zadzwoń

+48 517-920-843

Masz pytanie?

chętnie odpowiemy

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Twój numer telefonu
Szkoła
Nazwa wycieczki
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Program wycieczki:

 

 

Dzień I

Zwiedzanie Muzeum Sienkiewicza w Oblęgorku. Wizyta w Centrum Geoedukacji w Kielcach, podróż do wnętrza ziemi geokapsułą 5D. Pobyt na „Świętokrzyskiej Polanie” w Chrustach, zwiedzanie kompleksu akwariowego „Oceanika” i Muzeum Miniatur Budowli Świętokrzyskich.

 

Dzień II

Wejście na Święty Krzyż, zwiedzanie klasztoru benedyktyńskiego, relikwii św. Krzyża, platformy widokowej na gołoborza. Pobyt w  centrum kulturowo-archeologicznym w Nowej Słupi, zwiedzanie rekonstrukcji osady z pierwszych wieków n.e. oraz muzeum starożytnego hutnictwa. Wizyta w Parku Rozrywki i Miniatur "Sabat Krajno". 

 

Dzień III

Zwiedzanie Jaskini „Raj” oraz multimedialnego Centrum Neandertalczyka. Wizyta w Centrum Nauki „Da Vinci” oraz w ruinach zamku w Chęcinach. Zwiedzanie centrum Edukacyjnego „Szklane domy” oraz muzeum S. Żeromskiego w Ciekotach.  Wieczorem „Słowiańskie Bajduły” - poznanie słowiańskich bóstw, pradawnych obrzędów, sekretów magii Gór Świętokrzyskich oraz nocny spacer z pochodniami.

 

Dzień IV

Wizyta w ruinach zamku "Krzyżtopór" w Ujeździe. Zwiedzanie renesansowego zamku w Baranowie Sandomierskim zwanego "małym Wawelem". Spacer z przewodnikiem po Sandomierzu. Zwiedzanie muzeum Ojca Mateusza, podziemnej trasy turystycznej, Bramy Opatowskiej, katedry, wzgórza zamkowego oraz Wąwozu Królowej Jadwigi. Wizyta w zbrojowni.

 

Dzień V

Zwiedzanie Skansenu Wsi Kieleckiej w Tokarni. Pobyt w wiosce rycerskiej „Gród Pędzików” - wykłady historyczne, pokazy strzeleckie, bicie monet.

 

 

 

 

Ważne informacje

Ubezpieczenie NNW

zabawy, quizy, konkursy  

 

opiekę pilota

4 noclegi

wyżywienie HB

 

Transport wygodnym autokarem

Zapewniamy:

517-920-843

Numer telefonu do Biura Podróży Gaja.
logo Biuro Podróży Gaja

Ziemia sandomierska 
i świętokrzyska

08 czerwca 2020

szczegóły programu

Poznaj nasz program lojalnościowy!

 

Szkoły i przedszkola korzystające z naszej oferty zostają włączone do programu lojalnościowego. Każdy dzień wycieczkowy jednego uczestnika to jeden punkt dla szkoły. Zdobyte punkty można wykorzystać na kilka sposobów:

  • nieodpłatne uczestnictwo ucznia w wycieczce;

  • nagrody w konkursach szkolnych;

  • zakupy wyposażenia i sprzętu na potrzeby szkoły.

O sposobie wykorzystania zdobytych punktów decyduje dyrekcja placówki oświatowej w porozumieniu

z Biurem Podróży "Gaja"

25 maja 2020
   Mimo wzmożonego ruchu turystycznego, wciąż Bieszczady pozostają najbardziej tajemniczym i "dzikim" pasmem górskim. Pięciodniowa wycieczka szkolna w ten urokliwy zakątek Polski pozwoli dotrzeć do najpiękniejszych miejsc, a na wędrówkach górskich
14 maja 2020
   Pięciodniowa wycieczka w Karkonosze i do Kotliny Jeleniogórskiej łączy ze sobą elementy turystyki kwalifikowanej, typowej formy "objazdowej" oraz rekreacji. Wędrówka górska z przewodnikiem umożliwi bliski kontakt z przyrodą i poznanie
02 czerwca 2020
   Trasa wycieczki prowadzi do najbardziej atrakcyjnych miejsc województwa lubelskiego oraz ziemi sandomierskiej. Poznamy urokliwą małomiasteczkową zabudowę Kazimierza Dolnego, najważniejsze atrakcje Lublina oraz przepiękną barokową siedzibę magnacką w Kozłówce. Niezwykła renesansowa
15 maja 2020
    Wycieczka do Krakowa i okolic to wędrówka w czasie oraz poznanie miejsc i obiektów, które były świadkami ważnych wydarzeń z historii Polski. Wiele z tych miejsc docenionych zostało przez społeczność

cena

Ilość dni

od 1029 zł/os

przy 50 uczestnikach

5 dni 

nieodpłatne świadczenia dla opiekunów

sympatycznych przewodników

 

Atrakcyjny i urozmaicony program

Ziemia sandomierska

i świętokrzyska 

 

 Wycieczka prowadzi do najbardziej atrakcyjnych miejsc województwa świętokrzyskiego. Kulminacyjnym punktem Gór Świętokrzyskich jest położony na szczycie klasztor benedyktyński z relikwiami Świętego Krzyża. Wędrując na wzniesienie podziwiać można wyjątkową puszczę jodłową oraz charakterystyczne dla tych gór gołoborza. Sandomierz - Miasto Ojca Mateusza oferuje niezwykle ciekawe atrakcje, od pięknych i cennych zabytków architektury, po atrakcje przyrodnicze w postaci Wąwozu Królowej Jadwigi. W pobliżu Sandomierza leżą ruiny zamku "Krzyżtopór" oraz neolityczna kopalnia krzemienia.  Nie można pominąć cudownej Jaskini "Raj" czy też Centrum Nauki "Da Vinci".

 

 

Cena wycieczki zawsze kalkulowana jest indywidualnie i uzależniona jest od kilku elementów: ilości osób, miejsca wyjazdu, długości trasy, wybranych atrakcji i świadczeń oraz terminu wyjazdu.

Program wycieczki stanowi tylko propozycję. Istnieje możliwość dostosowania programu do wieku i preferencji uczestników.

W cenę wycieczki nie są wliczone bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji oraz opłaty za miejscowych przewodników.  Koszt tych opłat podawany jest na dzień przygotowania oferty i może ulec zmianie. Na życzenie klienta istnieje możliwość włączenia opłat w ogólną cenę wycieczki.

Wyżywienie HB oznacza dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację. Pierwszego dnia przewidziana jest tylko obiadokolacja,
a ostatniego dnia tylko śniadanie. Istnieje możliwość domówienia obiadokolacji w ostatnim dniu wycieczki lub zamówienia trzech posiłków dziennie (FB).